Неділя, 19.11.2017, 23:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота з обдарованими дітьми

 

Учениця  Шуба Тетяна та Павленко Олександра - переможниці районного молодіжного профорієнтаційного квесту "Місто майбутнього - у наших руках" у номінації "Раціональне використання ресурсів".

 

 

 

 

 

 



ГРАФІК

проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017-2018 н. р.

№ з/п

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі

 

Місце проведення

 Відповідальні за проведення олімпіад

1

04.11.2017

Біологія

8-11

Іванківський районний ліцей

Димарчук Т.В.

2

05.11.2017

Українська мова та література

7-11, 3- 4

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Василенко Н.В.

Гніденко В.М.

3

11.11.2017

Іноземні мови

(англійська, французька,

німецька,

іспанська)

8-11

Іванківський районний ліцей

Василенко Н.В.

 

4

12.11.2017

Екологія

10-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

Вождаєнко А.В.

 

5

12.11.2017

Образотворче мистецтво

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

Димарчук Т.В.

6

18.11.2017

Трудове навчання

9, 11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Димарчук Т.В..

7

19.11.2017

Інформатика

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

Степаненко В.М.

8

25.11.2017

Історія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Степаненко В.М.

9

26.11.2017

Хімія

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

Вождаєнко А.В.

10

02.12.2017

Математика

6-11, 3-4

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Василенко Н.В.

Гніденко В.М.

11

03.12.2017

Географія

8-11

Іванківський районний ліцей

Димарчук Т.В.

12

09.12.2017

Правознавство

9-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

Степаненко В.М.

13

10.12.2017

Фізика

7-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Вождаєнко А.В.

14

16.12.2017

Інформаційні технології

8-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2

Степаненко В.М.

15

17.12.2017

Мови та літератури національних меншин України (польська, болгарська, мова іврит, російська)

8-11

Іванківский районний ліцей

Василенко Н.В.

16

23.12.2017

Економіка

9-11

Іванківський районний ліцей

Димарчук Т.В.

17

24.12.2017

Астрономія

10-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Вождаєнко А.В.

18

24.12.2017

Зарубіжна література

7-11

Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Василенко Н.В.

 

Примітка: початок олімпіад о 09.00



 

          

     Вихованці гуртка "Умілі руки" Козачина М., Пожуєва П. (керівник Губиш Т.В.) взяли участь у конкурсі "Іспанія очима дітей".  Переможниця шкільного етапу конкурсу  - Мельник М. зі своєю роботою.



Учні школи Дзех В. (5 клас) та  Сірош С. (8 клас) взяли участь у районних етапах мистецько-патріотичного конкурсу «Мир в Україні очима дітей» та  конкурсу малюнків "Чорнобиль очима дітей"


Учасники  Міжнародної природознавчої гри "Геліантус" та Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

    



 Призери ІІ (районного) етапу олімпіад з базових дисциплін 

 



Шаховий турнір

 Відбувся шаховий турнір між учасниками 5-11 класів та нагородження переможців.

    

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz