Понеділок, 19.08.2019, 09:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 35
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівське самоврядування

.

 

Статут

шкільного учнівського товариства Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Тризубці»

 

1.Загальні полпження.

1.1 Шкільне учнівське товариство «Тризубці» - це організація учнів і вчителів Розважівської загальноосвітньої школи, створена для задоволення освітніх, соціальних, духовних та інших спільних інтересів учнів школи за сприянням їхньому особистому становленню.

1.2 Засновниками товариства є учні 5-11 класів та вчителів школи.

1.3 «Тризубці» здійснюють свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про освіту», Конвенції про права дитини, Статуту Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, чинного законодавства.

1.4 Мета, головні завдання.

1. Створення організаційних, психолого-педагогічних, матеріально-технічних умов, що забезпечують становлення громадян України, духовний розвиток та охорону здоров’я.

2. Організація соціальної творчості учнів школи. Протягом навчання в школі учні беруть участь у різноманітних справах, якими живуть соціальні спільності.

3. Вироблення вмінь і навичок організаційної роботи, активної життєвої позиції, формування багатогранного соціального досвіду; вироблення навичок продуктивної співдії з представниками різноманітних людських спільнот, соціального партнерства та взаємодопомоги.

4.Формування навичок самоаналізу, самооргагізації та досвіду відповідального особистісного вибору.

1.5 Організаційною формою діяльності товариства «Тризубці» є гра-змагання, суб’єктом якої є класні колективи.

 

2. Організаційна структура та основа діяльності.

2.1 Членами товариства «Тризубці» є всі учні 5-11 класів, а також вчителі, які працюють з учнівськими колективами. Участь у справах товариства є добровільною. Право на результати діяльності товариства мають лише учні, які брали участь у його створені і визначається зборами класного або загального колективів.

2.2 Первинний осередок товариства «Тризубці» - учнівський колектив класу. З кожним класом працює класний керівник на засадах співробітництва і співтворчості. До вирішення справ класу залучаються батьки.

2.3 Вищим органом самоврядування є загальні збори. Виконавчим органом учнівського самоврядування є рада учнівського самоврядування /РУС/; навчальна комісія, комісія дисципліни і порядку, санітарна комісія, комісія соціальної активності. Комісії свою роботу проводять самостійно, з допомогою вчителів – кураторів, які відповідають за певні напрями роботи.

2.4 На засіданнях РУС, які проводяться один раз у місяць, визначається клас переможець загальношкільної гри, уточнюються  плани роботи на наступний місяць, вірішуються різноманітні питання що стосуються життя учнівського колективу.

2.5 Комісії РУС здійснюють аналіз стану справ у відповідній сфері діяльності учнівського колективу, проводять рейди та огляди, і зібрану інформацію можуть оформляти у вигляді інформаційних листів та розміщувати їх на спеціальному стенді.

2.6 На засіданнях кожен клас подає рапорт, в якому висвітлює зміст життєдіяльності колективу протягом місяця. Рапорт подає староста класу. Він повинен бути коректним. Об’єктивність інформації – справа честі кожного класу.

2.7 Рапорт, а також інформації комісії РУС є основними документами для визначення переможців в загальношкільній грі.

2.8 Переможцем гри є клас, який найкраще навчається, підтримує задовільний санітарний стан навчальної кімнати, має добру поведінку і проявляє високу соціальну активність. Клас переможець гри за рік нагороджується.

2.9 Організація життєдіяльності класного колективу, а також збір інформації для Рапорту здійснюється органами самоврядування класу. Структуру, порядок і зміст роботи своїх органів самоврядування класний колектив  визначає самостійно.

 

3. Права та обовязки членів товариства «Тризубці».

3.1 Права та обов’язки членів товариства «Тризубці» повністю відповідають правам і обов’язкам, які визначені статутом Розважівської загальноосвітньої школи.



Структура організації «Тризубці»

І Загальні збори школи ( учнівська конференція)

ІІ Рада учнівського самоврядування (РУС)

ІІІ Комісії

  • Навчальна (контроль за навчанням учнів: кількість оцінок високого рівня, ведення щоденників, кількість пропущених уроків без довідки лікаря.
  • Дисципліна і порядок (контроль за відвідуванням уроків, поведінка на уроках, перервах, спізнення, пропуски окремих уроків.)
  • Санітарія (контроль за санітарним станом класів, прибирання територій, збереження підручників і шкільного майна.)
  • Соціальна активність (організація позакласних заходів, участь у святах, конкурсах, змаганнях, суспільно-корисних роботах.)


Члени ради учнівського самоврядування на 2018- 2019 навчальний рік

Навчальна комісія                                  Соціальна активність

Мельник Мирослава – голова                         Геращенко Марина - голова

Шуба Тетяна                                                      Дзех Вікторія

                                       Казанцева Дарина                                       Пастушенко Ігор                                                

                                                                        

 

Санітарна комісія                                     Дисципліна і порядок

Блощинська Оксана – голова                  Шимчук Анастасія – голова

Василенко Аліна                                       Павленко Іван

Шиян Максим                                           Терещенко Софія

Савченко Дмитро                                                Терещенко Юлія

Онищенко Оксана                                          Кузьменко Вікторія

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz